مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی با اشاره به حضور پرشور مردم اراک در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن گفت: مردم با حضور خود حماسه‌ای دیگر آفریدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان مرکزی،سعیدرضا شاه محمدی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ، گفت: مردم با بصیرت و انقلابی ایران امروز در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن مشارکت ویژه‌ای داشتند و حماسه‌ای دیگر خلق کردند که نشان دهنده این است که ما در مسیر اقتدار قرار داریم و همه توطئه‌ها را خنثی خواهیم کرد.مربیان وکارکنان این اداره کل نیز باحضور گسترده در این مراسم برگ زرینی را همچون ادوار گذشته به جا گذاشتتند

وی افزود: آنچه که راهپیمایی امسال را با سال‌های گذشته متمایز می‌کند همزمانی راهپیمایی 22 بهمن ماه با اربعین شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی است که توسط آمریکای جنایتکار در اقدامی تروریستی این سردار را که مظهر امنیت و آرامش در منطقه بود به شهادت رساند.

شاه محمدی ادامه داد: در تداوم این اقدام دشمنان ما از هیچ توطئه‌ای علیه این نظام و انقلاب فروگذار نیستند. بر همین اساس مردم انقلابی ما امروز حضوری پرشور دارند و حماسه‌ای دیگر خلق کردند که نشان دهنده این است که ما در مسیر اقتدار قرار داریم و به یاری خداوند و راهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب تمامی توطئه‌ها را یکی پس از دیگری خنثی خواهیم کرد.

 

شبکه های اجتماعی

نشانی

 

        اراک - خیابان قائم مقام نرسیده به میدان امام حسین (ع)
 
 
      کد پستی 38177-9-3185 

تلفن تماس: 3-32269001 (086)

آمار سایت

کاربران
2
مطالب
75
نمایش تعداد مطالب
4234

ما 37 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم